У ніч на 23 червня російські окупанти обстріляли енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Без світла залишилися 34 тис. родин, повідомляє УНН з посиланням на ДТЕК.
Деталі
Енергетики оперативно розпочали відновлювальні роботи. Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки
– йдеться в повідомленні.
Нагадаємо
Через бойові дії та російські обстріли 23 червня без електропостачання залишилися споживачі у п'яти областях України. Йдеться про споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.
"Енергоатом" наблизився до середини ремонтної кампанії перед опалювальним сезоном 03.06.26, 15:18 • 2714 переглядiв