Вночі у неділю, 27 червня, було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29. Літак виконував бойове завдання на Полтавщині.
Під час бойового завдання у Полтавській області було втрачено зв'язок із українським винищувачем МіГ-29. Про це інформує Управління комунікацій командування ПС ЗСУ.
У Повітряних Силах підтвердили втрату літака та повідомили, що пілот успішно катапультувався та зв’язався з пошуково-рятувальною командою.
Пілот був доставлений до медичного закладу для обстеження та надання необхідної допомоги.
Причини та обставини події наразі з’ясовуються.
Новина доповнюється…