Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ запустили тестування спрощених переведень через застосунок "Армія+" у межах армійського корпусу. Про це йдеться у повідомленні оборонного відомства, інформує УНН.
Деталі
Зазначається, що першими до програми долучили 16-й та 19-й армійські корпуси ЗСУ.
Військовослужбовці зможуть подати рапорт на переведення безпосередньо через "Армія+", відстежувати його розгляд, отримувати рішення та роз’яснення в застосунку. Це робить процес переведення прозорим і зрозумілим
– підкреслили в Міноборони.
Вказується, що скористатися новим механізмом можуть військовослужбовці ЗСУ у званні від солдата до старшого сержанта включно, які перебувають у складі або оперативному підпорядкуванні корпусів-учасників програми, не обіймають офіцерських посад і не перебувають у СЗЧ.
Щоб зберегти бойову стійкість підрозділів, переведення відбуватимуться лише в межах одного корпусу, із чіткими строками розгляду та щомісячними лімітами
– уточнили у відомстві.
Там додали, що пілотний проєкт триватиме до 24 вересня. За його результатами Міноборони та Генеральний штаб оцінять ефективність нового механізму й ухвалять рішення щодо його масштабування на всю систему переведень у війську.
Нагадаємо
Минулого тижня у мобільному застосунку Армія+ з’явився новий статус для військових, які повертаються після самовільного залишення частини.
Що означає червона стрічка у додатку "Армія+" – в Міноборони пояснили16.06.26, 21:38 • 5548 переглядiв