Понеділок, 22 Червня, 2026

Українська стрибунка Магучіх взяла друге поспіль золото у літньому сезоні

Share

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх перемогла на турнірі золотої серії світового континентального туру у Хенгело (Нідерланди), повідомили у понеділок у Мінмолодьспорту, пише УНН.

Деталі

Золото у стрибках у висоту наша легкоатлетка здобула з результатом 1,94 м. Ця висота підкорилася їй з другої спроби.

Українська олімпійська чемпіонка і світова рекордсменка виграла вже другі поспіль змагання у літньому сезоні після етапу Діамантової ліги в Рабаті.

Магучіх здобула "золото" Діамантової ліги в першому старті літнього сезону31.05.26, 22:42 • 5104 перегляди

Наступним стартом Ярослави буде "золотий" етап континентального туру, що відбудеться 24 червня у Загребі.

Новини

Головні новини

Останні новини