Господарство у Київській області, яке спеціалізується на вирощуванні озимого часнику, збільшило вихід преміальної фракції 55+ мм до 92% з 60%, зменшило втрати врожаю під час зберігання з 20% до 3% завдяки системі примусової вентиляції, споживання води зменшено на 40%, а добрив — на 25% шляхом точної фертигації.
Про це розповідає керівник Кирило Жабін.
За його словами, до моменту впровадження інновацій господарство опинилося в ситуації, де традиційна модель вирощування часнику стала економічно збитковою та операційно неможливою.